Život s hokejem (povídka pro kamarádky) - část VII.

16. července 2012 v 9:23 | Ginny :) |  Jednorázovky

Všimla jsem si Jirky a Evky. Vraceli se zřejmě ve velice dobré náladě z balkónu. Přešli mezi ostatní tančící hosty a taky se roztančili. Moc jim to spolu slušelo. Pak vedle mě těžce dopadl Claude.

"Och, Claude, kdes byl? Vůbec jsem tě neviděla!"

Nevinně se na mě usmál. "Šel jsem jenom do obchodu pro něco, co Market potřebovala k přípravě překvapení."

"Překvapení? Jakého? Nic mi neřekla!"

"To asi proto, že je to překvapení," zasmál se. Spozoroval Market v kuchni, omluvil se mi, že musí jít a spěchal s taškou v ruce za ní.

Překvapení? Jaké asi? přemýšlela jsem, když začala hrát od DHT Listen to your heart. Přede mnou stál Wayne.

"Taky moc stará?" zazubil se.

"Některé písničky nestárnou," vyplázla jsem na něj jazyk a naklonila hlavu na stranu. "Proč se ptáš?"

Zašklebil se a gentelmantsky mi nabídl rámně.

"Och," udělala jsem z legrace a zavěsila se do něj. Zvedl mě z gauče a obejmul kolem pasu.

"Ještě že tu není Sid," přihmouřila jsem na něj oči, ale usmívala jsem se.

"Myslíš, že by mi v něčem zabránil?" prohodil tak laškovně, až mi probudil motýlky v břiše. Pitomě jsem se zachichotala, ale hned jsem zase nahodila vážnou tvář.

"Sid má velkou sílu."

"To já taky," zašeptal, když si mě přitáhl těsně ke svému tělu a mačkal mě, až jsem skoro nemohla dýchat. Tak tohle už bylo na mě moc. Cítila jsem, jak pomalu k Waynovi začínám cítít více, než jen obyčejné přátelství. Dokonce více, než jen náklonost. Cítila jsem jen slepou touhu. Zrychlil se mi dech a pomalu jsem s ním kroužila v rytmu ploužáku. Srdce si nejspíš chtělo vybít všechny údery v dnešní noci, v tuto chvíli.

"Wayne?" šeptla jsem.

"Ano?"

Zamrazilo mě, když jsem ucítila jeho teplý dech přímo na mém krku. Trochu jsem se zachvěla, což nejspíš zaznamenal, protože jsem přímo cítila, jak se spokojeně usmál.

"Ale Sid umí krásně líbat," vydechla jsem bez přemýšlení. Chtěla jsem, aby mě Wayne políbil a nemohla jsem mu to jen tak říct... Naštěstí mou výzvu pochopil, trochu mě od sebe odstrčil a usmál se.

"Vážně?" prohodil.

"Jo," pípla jsem a dívala se mu do očí. Jeho rty se blížily nesnesitelně pomalu, tak jsem jim trochu pomohla a vlastně jsem to byla spíš já, kdo s líbáním začal. Ale záleželo na tom? Bylo to krásné a málem mě to zbavilo vědomí. Zapomněla jsem na Sida, na děti, na všechny starosti světa a ponořila se do pocitu nádherného štěstí a vášně. Najednou mě od sebe prudce odstrčil.

"Né, to já, ne... Promiň, nechtěl jsem, já jsem jen... no...," koktal a zíral do podlahy. Opatrně, něžně jsem ho pohladila po rameni.

"Wayne, nic se neděje, já to tak taky chtěla," usmála jsem se povzbudivě a pinkla ho do nosu. S ublíženým úsměvem se na mě podíval, ale pak jeho tvář zase zkameněla.

"Ale ty... jseš vdaná!" namítal a úpěnlivě se na mě díval.

"No, to jsem," pokrčila jsem rameny a jeho pohled klidně, s úsměvem, opětovala.

Vykulil na mě oči. "No! To přece není jen tak!"

Otočila jsem se kolem do kola. "Nikde tady Sida nevidím, tak kde je problém?"

"Copak tobě nevadí, že ho podvádíš?"

"Pche, no zatím ne. Jednou toho možná budu litovat... Ale jednou a možná. Takže, co kdybychom se vrátili tam, kde jsme přestali?"

Wayne se na mě zoufale díval. Měla jsem pocit, že mě probodává rentgenovým paprskem a hledá důvod, proč mě znovu nepolíbit. Ale žádný důvod nebyl. Já jsem se prostě cítila na to, dnes večer Sida podvést. Konečně nějaké dobrodružství! A copak jsem na něj nezapomněla během toho, co jsem se s Waynem líbala? Usmála jsem se ještě více. Jistěže zapomněla. Zapomněla jsem na všechno. Přestal pro mě existovat čas. Spozorovala jsem malou změnu ve Waynově očích. Už to nebylo zoufalství z toho, že se nemůže ani dotknout něčeho, co tak moc chce. Bylo to rozhodování, jestli se zaplést s mým mužem nebo ne.

Z ničeho nic mě uchopil za zápěstí a táhl mě za sebou do chodby a... do ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters