Žili jsme jím všichni... Sbohem Harry... :')

29. července 2011 v 12:34 | Ginnísek
Chtěla bych jenom napsat pár slov k tomu, jak Harry Potter zavládl mým životem... :')


Každá dívka si někdy představovala, jaké by to asi bylo, kdyby chodila s Harrym... Nešlo tady o vzled, šlo o to úžasné dobrodružství, o to, umět čarovat, mít v jednu chvíli všechno co si zamaneme... Mít neviditelný plášť a proniknout všude kam jen chceme... Být vyvolený/á... :')


Na Harryho Pottera a Kámen mudrců mě vzal taťka. Vůbec jsem nevěděla, o co jde... Bylo to roku 2001, to mi byly asi tak 4, takže jsem ještě nemohla nic číst... Vlastně mi příjde trošku divné, že bych byla ve 4 letech v kině na Harryho... Ale víte co? Je to jeden z mála okamžiků z mého života, které si pamatuju... Jsou to jen útržky, ale důležité je, že je to vůbec něco... Pamatuju si, jak jsem se bála, když Voldemort jako duch proletěl Harrym... A taky si pamatuju, jak jsem tak nadšená vycházela ze dveří kina... Je to vážně už hodně dávno... :) Ale tahle vzpomínka už asi navždy zůstane... :)


Pamatuju si taky všechny ostatní díly... Na čtyřku si pamatuju úplně živě :D :) Šla jsem tenkrát s mou tehdejší nejlepší kamarádkou... :) A její sestrou, protože to myslím bylo jenom s doprovodem dospělé osoby ;) A pak jsme měli jít se školou o dva týdny později na trojku, ale oni nám řekli, že ji nemůžou najít, tak nám pustí čtyřku... :D :) Všichni tekrát byli hrozně rádi... :)


Na trojku jsme jeli s taťkou do jiného města... Nevím proč, ale myslím, že to bylo, abysme to viděli dřív, a taky proto, že sme šli se sestřenkama... :) Tenkrát se mi nevíce líbilo jak se Peter Pettigrew proměnil z krysy na člověka :D Pamatuju si, jak sme šli s taťkou po ulici a já mu to nadšeně vyprávěla a hrozně jsem se smála... :D Je to až neuvěřitelné, že si to pamatuju... :') Kolik mi mohlo být...? Tak... Šest? :')

Na pětku jsem myslím v kině nebyla :( Ale sestřenky mi ji půjčili domů a já si to pouštrěla znovu a znovu :D U Siriuse jsem si samozřejmně pobrečela... :')

Abych se přiznala i teď mám slzy na krajíčku... :'D

Na šestku jsme jeli za kamarádkou, která se odstěhovala do Brna... S tou a ještě dalšíma dvěma jsme měli partu o Harrym Potterovi... :') MÁME ... :')

A nakonec sedmička... :') Tolik jsem se těšila, ale zároveň jsem doufala že ten den nikdy nepříjde... Den, kdy půjdu na Harryho do kina NAPOSLED :( Tentokrát přijela kámoška z Brna k nám... :') No, skoro celý konec jsme probrečeli :'D Taky kdo ne, že? :)


Prostě... Chtěla jsem jen říct, že Harrymu vděčím za nejlepší rok mého života s Inis, Rose a Lilly... :')

Zbožňuju vás holky...! :) A pro nás Harry neskončil...! :')
Došlo mi, že vlastně nejvíce věcí z dětství, co si pamatuju souvisí s Harrym... :')
... ... ... ...


Co říct na konec...? Snad jen... Dokonalý příběh... S úžasnou fantazií... :) Děkuju J. K. Rowlingové... :')
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peter Cross Peter Cross | Web | 29. července 2011 v 12:51 | Reagovat

Harry Potter byl asi největší revolucí v literárním a možná i filmovém ohledu. :)

2 Tigris Tigris | Web | 1. srpna 2011 v 10:28 | Reagovat

Harry Potter je bomba, jejíž výbuch nám stále zní v uších...

3 Emily Emily | Web | 3. srpna 2011 v 11:16 | Reagovat

Prožila jsem s ním celé mé dětství a dospívání... nezapomenutelné

4 jpslivka jpslivka | Web | 3. srpna 2011 v 20:04 | Reagovat

Hrůza že už je po všem... Podle mě ale J. K. Rowling s něčím přijde :D nemá proč končit a taky je toho ještě spoustu k objasnění, no ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters